to 100 to 100
to 100 Топ 100 агенцій нерухомості України 2026
Brick
Brick
Київ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (44)

  • Brick
    113 000 $
    1 774 $/м²

    Соборна вул. (Петропавлівська), 10-Б

    2 кімнати
    63.7 / 32.4 / 16 м²
    поверх 5 з 11
    2014 рік побудови
    6 днів тому
    ЖК «Щасливий» Петропавлівська Борщагівка Вул. Соборна, 10Б Площа — 63,7 м² Кімнат — 2-кімнатна Поверховість — 11 поверхів Поверх — 5 Пропонується на продаж простора двокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Щасливий». Квартира розташована на 5 поверсі, в середині будинку, завдяки чому дуже тепла та економна по комунальних платежах. Функціональне планування: окрема спальня, простора вітальня, кухня, санвузол. Квартира з якісним ремонтом, світла та доглянута, готова до заселення. Встановлено індивідуальне газове опалення. Тепла підлога у всіх кімнатах, окрім спальні — комфорт у будь-яку пору року. Житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети,...
    Рієлтор
  • Brick
    1 500 000 $
    2 500 $/м²

    Ніни Строкатої вул. (Буніна), 7

    6 кімнат і більше
    600 / 400 / 200 м²
    поверх 2 з 2
    сьогодні
    Пропонується до купівлі цікавий проект у самому центрі міста. Адреса: Буніна, 5-7 Кут Канатної На відстані 300-400 м від ділянки розташований парк ім. Т. Шевченка. Два малоповерхові будинки старої забудови (на 20 квартир), які знаходяться в аварійному стані та йдуть виключно під знесення. Квартири в цих будинках викуплені, є право власності на кожну. Мешканці розселені. Площа прогнозованої ділянки нової забудови: 25,4 сотки Є готовий та затверджений проект на будівництво 4-8-поверхового житлового будинку з вбудованими торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом. Що ми продаємо? • Право власності на всі житлові квартири у двох будинках • Можливість будівництва на ділянці •...
    Рієлтор